Kim jesteśmy?

Wielopokoleniowy zespół z doświadczeniem w swoim fachu, nie bojący się wyzwań oraz innowacyjnych rozwiązań.

SYLWIA SZWED<br />
biuro@inned.eu
Pełnomocnik Zarządu

SYLWIA SZWED
biuro@inned.eu

Doświadczona menadżer i koordynatorka projektów, wizjonerka i kreatorka biznesu, empatyczna partnerka biznesowa. W naszej firmie odpowiada za przygotowanie, realizację i koordynowanie projektów w przemyśle. Od 8 lat współpracuje z firmami z branży energetycznej, od 14 lat zajmuje się rekrutacją fachowców, specjalistów do realizacji projektów, nadzoruje rekrutację pracowników wg. specyfikacji i wymagań kontrahenta oraz nadzoruje wykonanie prac. Świetnie zna rynek pracy zarówno w Polsce jak i za granicą. Kluczowe dla niej wartości to etyka biznesu i odpowiedzialność.
ADAM MAZURSKI<br />
adam.mazurski@inned.eu
Współwłaściciel

ADAM MAZURSKI
adam.mazurski@inned.eu

Zarządzający kontraktami, nadzorujący brygady montersko – spawalnicze. Bezpośrednio odpowiedzialny za projekty realizowane u kontrahentów.
OLIWIA BEDYK<br />
rekrutacja@inned.eu
Referent ds. biurowo-administracyjny

OLIWIA BEDYK
rekrutacja@inned.eu

Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Dba w naszej firmie o fachową obsługę biura. W jej rękach jest cały back office oraz sprawne przygotowanie załogi do wyjazdu na kontrakty. Zajmuje się także sprawami personalnymi i jest naszą wizytówką w kontaktach zarówno z nowymi pracownikami jak i z kontrahentami.